Květen 2015

When nothing goes right .. go left.

17. května 2015 v 16:00 | Natalie |  diary

Zdravím !
Dnes jsem se rozhodla, že po dlouhé době půjdu ven a budu fotit, jenomže z asi 100 fotek se povedlo pouze tak 5.. Jelikož já kráva jsem zapomněla něco přenastavit na foťáku. Tak jsem se rozhodla, že místo toho se vám sem vypíšu.


Before I die.

15. května 2015 v 7:00 | Natalie |  inspirations
Zdravím,

včera večer jsem jen tak brouzdala na starém blogu a našla jsem článek "Before I die" projížděla jsem obrázky a uvědomila jsem si, že za ty dva roky, co jsem je neviděla, se většina věcí už splnila a já si to ani pořádně neuvědomovala. Byl to fajn pocit. Tak jsem se rozhodla, že si udělám nový seznam a třeba jednou se alespoň něco z toho vyplní. Ale ta nejdůležitější věc, kterou opravdu chci je abych byla opravdu šťastná stejně tak jako moji blízcí a vlastně každý na naší Zemi. :) (Pod obrázky můžete najít volný překlad, kdyby tomu někdo nerozumněl :))

Dolů do komentářů mi napište, co by jste chtěli stihnout vy, před vaší smrtí. Moc ráda si to přečtu :) A ještě jsem moc chtěla poděkovat za vaši krásnou návštěvu a úžasnou podporu, moc si toho vážím ! :)

Natalie.

Natalie.

13. května 2015 v 11:18 | Natalie |  diary

Zdravím,

rozhodla jsem se zveřejnit nový článek o tom, jaká vlastně jsem.

Na blogu jsem se rozhodla vystupovat pod jmenem Natalie. Dlouho jsem uvažovala jak se na blogu budu jmenovat, Natalie to vyhrála díky kamarádce, kterou znám odjakživa, bohužel, už se moc nevídáme.

Je mi 16 let a jsem prvním rokem na Obchodní Akademii. I když máme pouhé 3 kluky ve třídě, tak náš kolektiv je strašně fajn.

Nový blog.

12. května 2015 v 19:18 | Natalie |  blog

Ani nevím jak začít. Je to zvláštní zase psát na počítači na známé stránce blog.cz, ale uplně jiným lidem, než dřív. Rozhodla jsem se, že začnu uplně znovu, po roku, možná dvou letech. Minulý blog jsem přestala psát, protože mi na něj přišla moje nejlepší kamarádka a já se cítila trapně. Tentokrát sem se rozhodla založit nový blog, který bude plně anonymní. Moc ráda fotím, takže tady budou fotky z mého okolí, což trochu moji identitu odkryje, ale žádná pravá jména, místa, nic.

Doufám, že blog si oblíbíte, a budeto ho navštěvovat pravidelně. Ještě nevím jak často budu vydávat články a je možné, že mě to po čase přestane bavit. Ale budu se snažit u toho vydržet, protože psaní na blog je věc, kterou miluju. Hrozně mě láká tvorba na youtube, ale na to nemám tolik sebevědomí, vždyť ani nedokážu snést, když moje kamarádka začne číst můj blog, i když o mě ví vše. Nějak se prostě stydím za to, co dělám a co mě baví. A taky potřebuju občas někam vypsat to, jak se cítím a doufat, že nejsem sama.

Nejspíš budu končit. Čeká mě tady ještě hodně práce. Snad jsem vás trochu zaujala a navštívíte mě i někdy příště.


Zítra bych chtěla vydat nějaký článek trochu víc o mě, ne jenom text o tom proč jsem vůbec tento blog založila.

Těším se na vás ! Vaše Natalie :)