Říjen 2015

Anglie

18. října 2015 v 11:09 | Natalie |  diary
Čauky !

Tak znovu vás vítám na mém blogu, chtěla bych se s vámi podělit o to, co jsem za poslední dobu zažila.


( www.wehearit.com )

Jsem zpět ?!

3. října 2015 v 12:55 | Natalie |  blog

Tak jo,
jsem zpět. Vím, že jsem pravděpodobně neměla ani právo na takovou pauzu, po tak krátké době a neříkám, že se možná nebude opakovat. Ale jsem toho názoru, že se do ničeho nemáte nutit. Vše, co děláme by jsme měli dělat z lásky. Protože když tomu tak není jisté věci si můžeme znechutit. Já třeba chodila minulý rok do přípravky kreslit, bylo to každé pondělí a kreslili jsme portréty, myslím, že mě to hodně dalo, ale po čase mě kreslení přestalo tolik bavit. Když zkrátka nemáte inspiraci nebo třeba náladu, tak to na té práci jde vidět. A to já jsem rozhodně nechtěla. Už asi měsíc sem se chtěla vrátit, ale nevěděla jsem jak. Jen mi to prostě strašně moc chybělo. Další důvod byl můj přítel. Nechtěla jsem mu lhát, ale nechtěla jsem, aby o blogu věděl. Vím, že by mě podpořil, ale já prostě chci, aby toto bylo takové moje tajné místo. Kam se můžu jít schovat kdykoliv budu chtít. Třeba mu o blogu časem řeknu a třeba ne.

Každopádně sem se chtěla omluvit, že jsem jen tak zmizela. Ale jelikož sem ještě neměla pravidelné čtenáře, tak bych řekla, že to takový problém není.

Právě jsem asi po x-té dnes dočetla knížku Girl online, která mě natolik inspirovala, že jsem prostě hned musela otevřít blog.cz a přihlásit se a začít ťukat do klávesnice. Takže pokud Zoe někdy potkám, chtěla bych jí poděkovat, že mě dokázala inspirovat a já se vrátila zpátky k blogování.

Na závěr bych chtěla asi už jenom říct, že doufám, že v tom budu tak nějak pokračovat a že nepřestanu. Protože mě blog vždy naplňoval a zvyšoval moje sebevědomí.

Co si myslíte vy, proč máte svůj blog, v čem vám pomáhá ? Moc ráda si přečtu váš názor na blogování :)

Tak snad se brzy "uvidíme" u dalšího článku.

Natalie.